Verkiuose turiu nebaigtų reikalų

ir man reikia Tavo pagalbos!

Būsiu konkretus. Ketverius metus dirbau Seime. Dėka mano pateiktų iniciatyvų šiandien:

 • elektromobilį gali įkrauti pigiau įkrovos stotelėse;
 • savo daugiabučio šilumos mazgo renovacijai („mažoji renovacija”) galima gauti iki 80% valstybės paramą;
 • dėl gretimų statybų Tavo bendruomenė galės kreiptis į regioninę architektų tarybą, kad ji įvertintų ir pateiktų savo išvadą dėl architektūrinės projekto kokybės. Regioninės architektų tarybos darbą apmokės valstybė, bendruomenei tai nieko nekainuos;
 • daugiabučiams, kurių renovacija atitiks architektūros kriterijus, bus skirta ne tipinė 30%, o 35% valstybės subsidija;
 • pigiau pirksime tuos produktus / gaminius, kurių plastikinės pakuotės bus vėliau perdirbtos;
 • vietoje sukčių, kurie nori išvilioti Tavo ar Tavo artimo pinigus, svetainių, atsidarys Nacionalinio kibernetinio saugumo centro perspėjimas apie sukčių valdomą svetainę;
 • savo iniciatyva gali įsteigti privačią saugomą teritoriją, o jei tai gamtai svarbi vieta – valstybė apmokės netektas pajamas atsižvelgiant į terminą, kuriam įsipareigoji saugoti;
 • komercinės paskirties elektromobilis iki 2030 metų nemokės kelių mokesčio;
 • Vyriausybė svarsto, kaip nebeapmokestinti kelionių į darbą ir namo, jei vykstate įmonės automobiliu;
 • nebus NT mokesčio;
 • ..ir tai tik dalis darbų (iš viso prisidėjau prie >100 projektų). Dar daugiau darbų, mano susitikimų ir vizitų žemėlapis yra čia ->>!

Tačiau turiu ir NEBAIGTŲ REIKALŲ

Tačiau darbai dar nebaigti! Plastiko perdirbame per mažai, šiukšliname per daug, atliekos vis dar netampa žaliavomis, miškų saugome nepakankamai, elektromobiliai vis dar per brangūs, mokesčiai netaiklūs, žemės ūkis nėra tvarus, o mėsa ant mūsų stalų – ne lietuviška ir neskani (ganyklose ganomų karvių mėsa skanesnė nei laikomų tvartuose).

Be to, siekiu, kad Verkiai pagaliau žinotų, kuris Seimo narys juos atstovauja – kandidatuoju ir Verkių vienmandatėje Seimo rinkimų apygardoje.

Todėl reikės daugiau gerų iniciatyvų!

Kad galėčiau tęsti darbus, jau šiandien pradedu darbą. Taip, kaip visada tai darydavau – ateidamas, pasisveikindamas ir papasakodamas. Nepaisant to, kiek darbų ir kaip efektyviai juos pavyko padaryti Seime, rinkimuose mano sėkmė priklausys tik nuo to, keliems rinkėjams aš spėsiu papasakoti apie savo nuveiktus darbus. Turimi finansai apibrėžia lubas, kiek aš spėsiu padaryti – be TAVO paramos ir palaikymo galėsiu įgyvendinti tik labai nedidelę dalį užsibrėžtų rinkimų kampanijos veiksmų.

Mano tikslas iki rugpjūčio 1 d. – surasti 100 žmonių, kurie prisidės prie Seimo rinkimų kampanijos 60, 20 ar 10 eurų!

100 žmonių — daug. Bet tik taip susidarys apčiuopiama suma. Labai tikiuosi, kad gali tapti vienas iš jų! Siekiu, kad surinkčiau reikiamą sumą rinkimams būtent mažomis aukomis. Mažos aukos — tai ir motyvacija man dalyvauti rinkimuose matant Tavo paramą, ir galimybė atsverti žymiai stambesnius biudžetus turinčius kitus kandidatus.

Mane paremti galite šiame puslapyje. Pagal rinkimų įstatymą, ne didesnė, nei 60 eurų auka yra maža auka, todėl Tavo parama niekur nebus viešinama. Atliekant pavedimą labai svarbu nurodyti, kad remiate KASPARĄ ADOMAITĮ (žemau — ekrano nuotrauka, kaip užpildyti paramos anketą Laisvės partijos puslapyje), kitu atveju parama tiesiogiai manęs nepasieks. Jei kiltų klausimų — parašykite man!

Esu Tau dėkingas!