Ar reikia prisidėti prie gerų idėjų įgyvendinimo?

Jeigu galvojate, kad geras idėjas lengva įgyvendinti – labai klystate. Idėjos neužtenka. Pirmiausia turi tą idėją patikrinti, nušlifuoti, įvertinti – pažiūrėti, ar kitos šalys jau taip darė, gal nedarė, kas joms pasisekė, kas – ne.

Labai reta iniciatyva išlieka gyvybinga ilgą laiką. Tačiau negalima tiesiog pasišvaistyti geromis idėjomis ir po pusmečio jas užmiršti. Bet gerų iniciatyvų palaikymas, priminimas ir vystymas reikalauja daug laiko, didelio žmonių indėlio, viešumo, o tai reiškia – lėšų.

Daug gerų idėjų jau įgyvendinome Vilniuje – pvz, močiutės gali nebijodamos baudų prekiauti smulkmenomis prie turgaus, žemės mokestis mažesnis, leidimai reklamos iškaboms išduodami per penkias minutes, daugėja kitų e-paslaugų, naikinamos mokestinės lengvatos, o biudžeto lėšos taupomos ir leidžiamos labai atsakingai. Vilniuje, kol kitų partijų valdomos ministerijos ‘svarstė’ ką daryt, ėmėm nieko nelaukdami pertvarkyti vaikų globos namus – ir dabar pirmaujame Lietuvoje.

Pripažįstu, Liberalų sąjūdyje buvo žmonių, kurie nesivadovavo vien šiom idėjomis. Bet nuo tokių išsikuopiame, o Liberalų sąjūdis nėra vieno žmogaus partija, kad ir kaip mus tarkuotų spauda. Čia susirinkę kur kas daugiau aktyvių, jaunų, pažangiai mąstančių žmonių, kuriuos būtent vienija panašus požiūris, ką turime padaryti. Ir kartu su kolegomis esu už mažesnius mokesčius, už kvailų draudimų ir reguliavimų naikinimą, už Lietuvą, kurį gali priimti atvykėlius, prieš monopolijas, už efektyvesnį valstybės administravimą.

Tam, kad papasakotume ir kitiems miestams, ką jie gali nuveikti, kad atstovautume ir viešintume šias idėjas bei sulauktume paramos rinkimuose, mums reikia Jūsų paramos. Būtent Jūsų, ne MG Baltic. Šiandien – paskutinės dienos skirti tą 1% politinei partijai, kurią jūs palaikote. Aš rekomenduoju paremti Liberalų Sąjūdį. Kaip tą padaryti – spauskite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.