Apie mane

Vilniaus m. Tarybos naujienas ir ir mano veiklą joje pristatau ir periodiškai atnaujinu čia. Trumpa mano biografija – žemiau.

Gimiau 1983 ir augau Vilniuje.

Pirmąsias studijas baigiau Rygoje Stokholmo ekonomikos aukštoji mokykloje. Vėliau – jau Vilniuje, studijavau psichologiją ir politologiją.

Visada mėgau bendrauti su žmonėmis, todėl po studijų įsidarbinau įmonėje, kuri užsiima personalo mokymais ir verslo konsultacijomis. Buvau atsakingas už projektų lyderystės mokymus. Vėliau kelerius metus kūriau ir plėtojau nuosavą verslą.

Jau šeštus metus tarptautinėje įmonėje dirbu miestų statistikos ir ekonomikos analitiku. Tenka studijuoti didžiųjų pasaulio miestų ekonominio vystymosi etapus, matau to priežastis, tad galiu drąsiai teigti – miesto sėkmę lemia ne tik sėkmingi verslo projektai, bet ir skaidrus vietinės valdžios aparatas bei sąžiningi ir aktyvūs jos darbuotojai. Todėl siekiu savo įgytomis žiniomis būti naudingu savo miestui.

Po įvykių Ukrainoje įsitikinau, kad net 21 amžiuje pilietiškumas turi ne tik verbalinę formą, todėl įstojau į Šaulių sąjungą. Šiame pilietiškame sambūryje mus vienija vienas stiprus jausmas – pasiryžimas ginti savo laisves.

Pritariu minčiai, kad sveikame kūne yra sveika siela, todėl mano pomėgiai siejasi su aktyvia fizine veikla. Aštuonis metus žaidžiau krepšinį, vėliau laiką leidau akademinio irklavimo klube. Taip pat savo žiniomis ir pastebėjimais dalinuosi rašydamas straipsnius.

Moku anglų ir rusų kalbas. Su žmona Rūtene auginame du sūnus.