Apie mane

Kuo tikiu?

  • Esu optimistas. Tikiu, kad žmogus yra užprogramuotas veikti, daugiausia gerus dalykus. Kiekvienas pasiekimas motyvuoja, įkvepia. Politika man – neribotos veiklos laukas. Čia rizikuoji daug prarasti, bet ir pasiekti gali daug. Todėl – degu politika. Dažnai svarstau, ar įmanoma, ir nuo ko pradėti tą pasaulį keisti. Mokausi, ir, tikiu, jog įminsiu šią mįslę.

Ką veikiu?

  • Esu Vilniaus miesto tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas, atsakingiausias mano šios kadencijos darbas – kartu su komitetu pristatyti miesto biudžetą. „Euromonitor International“ dirbu miestų ekonomikos analitiku / projekto vadovu – pasaulio bendrovėms analizuoju tendencijas daugiau nei 1,000 pasaulio miestų. Šeimoje auga trys vaikai. Viską sudėjus – yra ką veikti. Bet vadovaujuosi šūkiu, kad daug nuveikia tik užimti žmonės 🙂

Kam aš Jums politikoje?

  • Tikiu darbu komandoje. Stengiuosi politika „užkrėsti“ ir kitus, padėti jiems suprasti, kodėl tai svarbu ir kaip joje dalyvauti. Be to, rašau straipsnius, analizes, atsakinėju į gyventojų klausimus. Visą šią kadenciją rašiau ir siunčiau Tarybos darbo apžvalgas – jaučiuosi atsakingas prieš tuos, kurie mane palaikė.

Ką nuveikiau per gyvenimą?

  • Gimiau 1983 ir augau Vilniuje.
  • Pirmąsias studijas baigiau Rygoje Stokholmo ekonomikos aukštoji mokykloje. Vėliau – jau Vilniuje, studijavau psichologiją ir politologiją.
  • Visada mėgau bendrauti su žmonėmis, todėl po studijų įsidarbinau įmonėje, kuri užsiima personalo mokymais ir verslo konsultacijomis. Buvau atsakingas už projektų lyderystės mokymus. Vėliau kelerius metus kūriau ir plėtojau nuosavą verslą.
  • Jau aštuntus metus tarptautinėje įmonėje dirbu miestų statistikos ir ekonomikos analitiku. Tenka studijuoti didžiųjų pasaulio miestų ekonominio vystymosi etapus, matau to priežastis, tad galiu drąsiai teigti – miesto sėkmę lemia ne tik sėkmingi verslo projektai, bet ir skaidrus vietinės valdžios aparatas bei sąžiningi ir aktyvūs jos darbuotojai. Todėl siekiu savo įgytomis žiniomis būti naudingu savo miestui.
  • Po įvykių Ukrainoje įsitikinau, kad net 21 amžiuje pilietiškumas turi ne tik verbalinę formą, todėl įstojau į Šaulių sąjungą. Šiame pilietiškame sambūryje mus vienija vienas stiprus jausmas – pasiryžimas ginti savo laisves.
  • Pritariu minčiai, kad sveikame kūne yra sveika siela, todėl mano pomėgiai siejasi su aktyvia fizine veikla. Aštuonis metus žaidžiau krepšinį, vėliau laiką leidau akademinio irklavimo klube. Taip pat savo žiniomis ir pastebėjimais dalinuosi rašydamas straipsnius.
  • Moku anglų ir rusų kalbas. Su žmona Rūtene auginame du sūnus ir dukrą.